هتل ریچموند کوش آداسی

r1.jpg

هتل ریچموند کوش آداسی یکی از هتل های 5 ستاره است که در سال 1989 بنا شده و دارای یک ساختمان اصلی و 6 طبقه و 2 بلوک فرعی می باشد.

ساحل سنگی جذب کننده، ساحل زلال و آرامش بخش، استخر های روباز و سر پوشیده تنها بخشی از مزیت های این هتل تفریحی می باشد.  

غذاهای خوشمزه و سلف سرویس رستوران فضای باز هتل، گردشگران را به مهمانی عالی دعوت می کند که گردشگران تور کوش آداسی نمی توانند از آن بگذرند. رستوران های هتل ریچموند کوش آداسی از مواد غذایی تازه و متفاوتی برای طبخ انواع غذاهای ترکی و بین المللی مصرف میکنند و غذا در رستوران هتل به صورت بوفه صرف می شود. 

r2.jpg

 امکانات هتل ریچموند کوش آداسی :

زمین بازی کودکان، اتاق بازی های کامپیوتری، امکانات برای معلولین، انبار بار و چمدان، محل مخصوص کشیدن سیگار، باغ و کتابخانه می باشد. در هتل برای علاقه مندان به ورزش، زمین مینی گلف، تنیس، تیر اندازی با کمان، بسکتبال، والیبال ساحلی، ژیمناستیک و ... برای گردشگران تور کوش آداسی تدارک دیده شده است. 

هتل ریچموند کوش آداسی در مرکز توریستی شهر ساخته شده است و به طور مستقیم در کنار ساحل خوش آب وهوای شهر کوش آداسی قرار دارد. 

تعداد زیادی مرکز خرید، کافه و رستوران در نزدیکی هتل وجود دارند که با چند دقیقه پیاده روی قابل دسترسی هستند.

همچنین ایستگاه حمل و نقل عمومی در مجاورت هتل قرار گرفته است. فرودگاه ازمیر با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی 70 دقیقه تا هتل فاصله دارد. 

r3.jpg

بابت خرید و رزرو بیلیط تور کوش آداسی و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 02141954 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.