هتل آمارا سی لایت کوش آداسی ترکیه setareh.gifsetareh.gifsetareh.gifsetareh.gifsetareh.gif Amara Sealight Elite Hotel Kusadasi Turkey

هتل آمارا سی لایت کوش آداسی ترکیه هتلی 5 ستاره واقع در شهر کوش آداسی بوده و محلی آرام به روی ساحل اژه از دریای مدیترانه می باشد. این هتل 6 کیلومتر از مرکز شهر کوش آداسی فاصله دارد و فاصله آن تا شهر تاریخی افسوس 255 کیلومتر می باشد. از امکانات اتاق های هتل آمارا سی لایت می توان به سیستم قفل الکترونیکی ، تلویزیون 42 اینچ LED همراه با شبکه های داخلی و بین المللی HDD ، حمام اختصاصی و جکوزی ، تلفن مستقیم ، تهویه کننده مرکزی ، بالکن همراه با مبلمان ، حمام اختصاصی و لوازم بهداشتی نظیر حوله و دمپایی و میز کار اشاره کرد. همچنین تمامی اتاق ها به اینترنت رایگان Wi-Fi دسترسی دارند. به طور کل این هتل 392 اتاق دارد که تمامی آنها چشم اندازی به سوی دریا برای مسافران تور کوش آداسی دارند. 

-آمارا-سی-لایت-کوش-آداسی-ترکیه-1.gif

-آمارا-سی-لایت-کوش-آداسی-ترکیه-9.gif

هتل آمارا سی لایت کوش آداسی ترکیه دارای استخر روباز ، استخر سرپوشیده و استخر برای کودکان و ساحل اختصاصی می باشد. روزانه انواع برنامه های تفریحی  و سرگرم کننده نظیر برنامه های انیمیشن و موزیک زنده ، بازیهایی نظیر دارت ، تخته نرد ، شطرنج ، بازیهای فکری و سینما ( برای کودکان که همگی به صورت رایگان انجام می گیرد) در این هتل برگزار می شود. مسافران و گردشگران تور ترکیه و تور کوش آداسی می توانند با اقامت در هتل آمارا سی لایت فعالیت هایی نظیر ایروبیک ، زومبا ، تنیس ،  والیبال ساحلی ، یوگا و ژیمناستیک را نیز در این مجموعه انجام دهند. خدمات دیگر این هتل شامل نگهداری از کودک ، مرکز بازیهای پلی استیشن ، ورزش های آبی و بیلیارد می شود که هزینه آنها باید جداگانه پرداخت شود. مرکز اسپا و تندرستی هتل آمارا سی لایت شامل حمام ترکی ، سونا ، حمام بخار و انواع ماساژها می باشد. این مجموعه یک پزشک نیز دارد. فرودگاه بین المللی ازمیر در فاصله 75 کیلومتری هتل قرار دارد. اگر قصد سفر به تور ترکیه و تور کوش آداسی را دارید می توانید هتل آمارا سی لایت را برای اقامت در شهر کوش آداسی انتخاب نمایید. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های کوش آداسی را در سایت ما مشاهده نمایید. در قسمت جاذبه های کوش آداسی نیز می توانید با  جاذبه های گردشگری شهر کوش آداسی آشنا شوید.

-آمارا-سی-لایت-کوش-آداسی-ترکیه-2.gif

-آمارا-سی-لایت-کوش-آداسی-ترکیه-5.gif

-آمارا-سی-لایت-کوش-آداسی-ترکیه-8.gif

جهت رزرو و دریافت اطلاعات بیشتر راجع به تور کوش آداسی با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.